516-163-393 kontakt@pomzj.pl

ZRZESZONE KLUBY
Lp.
Nazwa
Nr PZJ
Adres
Kontakt
1
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
I000036
81-597 Gdynia, Nałkowskiej 21a/5
biuro@gth-gdynia.pl
2
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
I012874
76-400 Słupsk, Redzikowo 4 C
3
Jeździecki Klub Sportowy "Senny"
I000432
84-360 Nowęcin, Św.Huberta 6
jks.senny@wp.pl
4
Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych
I010430
89-642 Rytel, Sienica 22
office@sportykonne.pl
5
Klub Jeździecki Arpav
I012913
80-354 Gdańsk, Ziemowita 3 A
kjarpav@gmail.com
6
Klub Jeździecki AS Dream
I012852
83-331 Przyjaźń, Łapino Kartuskie 30 A
7
Klub Jeździecki AZS
I009608
80-328 Gdańsk, Bytowska 1
poczta@kjazs.pl
8
Klub Jeździecki J.J. Darboven
I013340
84-230 Rumia, Stoczniowców 2A
konie@darboven.pl
9
Klub Jeździecki Jackiewiczów
I000345
84-123 Połchowo, Polna 30
10
Klub Jeździecki Leśna Podkowa
I007519
83-209 Godziszewo, Damaszka 12a
11
Klub Jeździecki Nad Stropną
I007190
77-124 Parchowo, Kościerska 12
12
Klub Jeździecki Pegaz Reda
I012835
84-240 Reda, Rzeczna 9a
lukasz.lesner@wp.pl
13
Klub Jeździecki Rakowiec - Kwidzyn
I000129
82-512 Rakowiec, Cicha 8
14
Klub Jeździecki Stado Ogierów
I007021
83-200 Starogard Gdański, Mickiewicza 13
kjstadoogierow@wp.pl
15
Klub Sportowy Beniaminek 03
I000427
83-200 Starogard Gdański, Kościuszki 34b
beniaminek03@wp.pl
16
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
I000010
82-500 Kwidzyn, Miłosna 18
stado3@wp.pl
17
Ośrodek Sportów Konnych "Lipce"
I000210
80-001 Gdańsk, Trakt Św. Wojciecha 292
info@jazdakonnagdansk.pl
18
Pomorska Liga Jeździecka
I000316
83-425 Dziemiany, Górna 3
kontakt@pegazdziemiany.pl
19
Przywidzki Klub Jeździecki Zielona Brama
I008178
83-047 Przywidz, Gdańska 26
przywidz@zielonabrama.com.pl
20
Sobieski Jumping Team
I000275
80-778 Gdańsk, Mostowa 1
21
Sopocki Klub Jeździecki
I000275
81-745 Sopot, ul. Polna 1 (budynek PATPOL)
lchrystowski@wp.pl
22
Stadnina Koni Ciekocinko
I006898
84-210 Choczewo, Ciekocinko 9
tomasz.baluk@onet.pl
23
Stowarzyszenie Miłośników Jazdy Konnej w Sztumskim Polu, Klub Jeździecki Iskra
I013087
82-400 Sztum, Ul. Łąkowa 19
rezerwacja@stajniaiskra.pl / instruktor@stajniaiskra.pl
24
VitaSport Brachlewo
I012865
82-500 Kwidzyn, Brachlewo 48a
vitasport@stajniabrachlewo.pl