516-163-393 kontakt@pomzj.pl

KALENDARZ IMPREZ
C
B
A
Wszystkie dyscypliny
Lp.
nazwa zawodów
miejsce
dyscyplina
termin
propozycje
wyniki
organizator
1
Halowe Zawody Regionalne
Sopot
B-Skoki
13.01 - 14.01.2018
2
Halowe Zawody Ogólnopolskie
Sopot
B-Skoki
19.01 - 21.01.2018
3
Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży
Sopot
B-Skoki
26.01 - 28.01.2018
4
Zawody Regionalne
Sopot
B-Skoki
03.02 - 04.02.2018
5
CDI*** Zawody Międzynarodowe
Sopot
A-Ujeżdżenie
09.02 - 11.02.2018
6
Zawody Regionalne
Sopot
B-Skoki
17.02 - 18.02.2018
7
Halowe Zawody Ogólnopolskie
Sopot
B-Skoki
09.03 - 11.03.2018
8
Halowe Zawody Regionalne
Sopot
B-Skoki
16.03 - 18.03.2018
9
Halowe Zawody Regionalne
Kwidzyn
B-Skoki
14.04 - 15.04.2018
10
Baltic Cup Zawody Towarzyskie
Sztumskie Pole
B-Skoki
21.04 - 21.04.2018
11
Zawody Międzynarodowe i Krajowe
Sopot
C-WKKW
27.04 - 29.04.2018
12
Baltic Cup Zawody Towarzyskie
Barłomino
B-Skoki
28.04 - 29.04.2018
13
Zawody Regionalne
Damaszka
B-Skoki
01.05 - 03.05.2018
14
Mistrzostwa Kaszub
Runowo
B-Skoki
05.05 - 06.05.2018
15
Zawody Regionalne
Kwieki
B-Skoki
12.05 - 13.05.2018
16
Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu
Gdańsk Lipce
A - Ujeżdzenie
13.05 - 13.05.2018
17
Zawody Regionalne
Sopocki Klub Jeździecki
B-Skoki
19.05 - 20.05.2018
18
Zawody Regionalne
Barłomino
A-Ujeżdżenie
19.05 - 20.05.2018
19
Zawody Towarzyskie
Sztumskie Pole
B - Skoki
20.05 - 20.05.2018
20
Zawody Ogólnopolskie, Eliminacje OOM
Kwieki
B-Skoki
25.05 - 27.05.2018
21
Baltic Cup Zawody Towarzyskie
Strzelinko
B-Skoki
27.05 - 27.05.2018
22
Zawody Ogólnopolskie, Eliminacje OOM
Kwieki
A-Ujeżdżenie
01.06 - 03.06.2018
23
Zawody Regionalne
Barłomino
B-Skoki
02.06 - 03.06.2018
24
Baltic Cup Zawody Towarzyskie
Nowęcin
B-Skoki
09.06 - 09.06.2018
25
CSIO***** Zawody Międzynarodowe
Sopot
B-Skoki
14.06 - 17.06.2018
26
Zawody Krajowe, Eliminacje OOM
Kwieki
C-WKKW
22.06 - 24.06.2018
27
CSI** Zawody Międzynarodowe
Sopot
B-Skoki
22.06 - 24.06.2018
28
Zawody Regionalne, Elmn. MPMK 4 letnich
Damaszka
B-Skoki
23.06 - 24.06.2018
29
CDI*** Zawody Międzynarodowe
Sopot
A-Ujeżdżenie
29.06 - 01.07.2018
30
Zawody Regionalne
Barłomino
B-Skoki
07.07 - 08.07.2018
31
Zawody Regionalne
Kwieki
B-Skoki
14.07 - 15.07.2018
32
Zawody Regionalne
Barłomino
B-Skoki
21.07 - 22.07.2018
33
Zawody Krajowe
Salino
C-WKKW
21.07 - 22.07.2018
34
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego
Barłomino
A-Ujeżdżenie
27.07 - 29.07.2018
35
Zawody Regionalne
Kwieki
B-Skoki
28.07 - 29.07.2018
36
Baltic Cup
Sarbsk
B-Skoki
28.07 - 28.07.2018
37
Zawody Regionalne
Barłomino
B-Skoki
04.08 - 05.08.2018
38
Zawody Regionalne
Starogard Gdański
B-Skoki
11.08 - 12.08.2018
39
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego
Kwieki
C-WKKW
11.08 - 12.08.2018
40
Zawody Regionalne
Kwieki
B-Skoki
18.08 - 19.08.2018
41
Baltic Cup Zawody Towarzyskie
Damnica
B-Skoki
18.08 - 18.08.2018
42
Mistrzostw Polski Północnej Amazonek i Zawodów Regionalnych
Kwidzyn
B- Skoki
25.08 - 26.08.2018
43
Baltic Cup Zawody Towarzyskie
Salino
B-Skoki
01.09 - 01.09.2018
44
Zawody Regionalne
Kwieki
B-Skoki
01.09 - 02.09.2018
45
Zawody Krajowe
Sopot
C-WKKW
07.09 - 09.09.2018
46
Zawody Regionalne
Barłomino
B-Skoki
08.09 - 09.09.2018
47
Zawody Regionalne
Kwieki
A-Ujeżdżenie
08.09 - 09.09.2018
48
Zawody Regionalne
Sztumskie Pole
B-Skoki
08.09 - 08.09.2018
49
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego
Sopot
B-Skoki
15.09 - 16.09.2018
50
Zawody Regionalne
Sopot
B
22.09 - 23.09.2018
51
Zawody Krajowe
Salino
C-WKKW
22.09 - 23.09.2018
52
Zawody Regionalne
Sopot
B-Skoki
06.10 - 07.10.2018
53
Zawody Regionalne
Barłomino
B-Skoki
13.10 - 14.10.2018
54
Zawody Krajowe
Kwieki
C-WKKW
13.10 - 14.10.2018
55
Zawody Regionalne
Sopot
B-Skoki
20.10 - 21.10.2018
56
Zawody Ogólnopolskie
Sopot
B-Skoki
26.10 - 28.10.2018
57
Zawody Regionalne
Sopot
B-Skoki
03.11 - 04.11.2018
58
CDI*** Zawody Międzynarodowe
Sopot
A-Ujeżdżenie
09.11 - 11.11.2018
59
Zawody Regionalne
Barłomino
B-Skoki
10.11 - 11.11.2018
60
Zawody Regionalne
Sopot
B-Skoki
17.11 - 18.11.2018
61
Zawody Ogólnopolskie
Sopot
B-Skoki
23.11 - 25.11.2018
62
Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży
Sopot
B-Skoki
30.11 - 02.12.2018
63
Zawody Regionalne
Barłomino
B-Skoki
08.12 - 09.12.2018
64
Zawody Ogólnopolskie
Sopot
B-Skoki
15.12 - 16.12.2018