516-163-393 kontakt@pomzj.pl

trwa uzupełnianie danych
Lp.
nazwisko imię
Klub
Kat.
Dysc.
Osiągnięcia
trener
1
Szniger Natalia
AS Dream
junior mł.
A
Finał OOM
Łukasz Walter
2
Bilicka Julia
Pomorska Liga Jeździecka
junior mł.
A
finał OOM
M. Hałeła-Pawłowska
3
Bisewska Julia
AKJ Trojmiasto
junior mł.
C
Finał OOM
Agnieszka Rąbca
4
Charuk Alicja
SKJ Sopot
junior
B
Finał MP
5
Chwirot Sonia
SKJ Sopot
młody j.
C
Medal MP
Krzysztof Rafalak
6
Ciszek Agata
SKJ Sopot
junior
C
Finał MP
Łukasz Kaźmierczak
7
Cybulska Małgorzata
SKJ Sopot
junior
C
Finał MP
Łukasz Kaźmierczak
8
Endraszka Paulina
SKJ Sopot
młody j.
B
Finał MP
Grzegorz Psiuk
9
Golicka Zuzanna
Pomorska Liga Jezdziecka
junior mł.
B
Finał OOM
Marcin Olszewski
10
Hałeła Klaudia
Pomorska Liga Jeździecka
junior mł.
A
medal OOM
M. Gruca-Rucińska
11
Kaźmierczak Łukasz
SKJ Sopot
senior
C
Finał MP
12
Krawczyk Julia
Pomorska Liga Jeździecka
junior mł.
B
finał OOM
Marcin Tomporowski
13
Kubiak Dawid
Sobieski Jumping Team
senior
B
Finał MP
14
Lesner Aleksandra
KJ Pegaz Reda
junior
A
medal MP
M. Hałeła-Pawłowska
15
Macholla Aleksandra
Pomorska Liga jeździecka
junior mł.
C
Finał OOM
16
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jezdziecka
junior mł.
A
Finał OOM
M. Gruca-Rucińska
17
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
senior
B
finał MP
18
Padalak Hanna
Pomorska Liga Jeżdziecka
junior mł.
B
Finał OOM
Katarzyna Falkiewicz
19
Piwowarczyk-Bałuk Sandra
SK Ciekocinko
senior
B
finał MP
20
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team
senior
B
Finał MP
21
Reszuta Dominika
Sopocki Klub Jeździecki
junior
B
finał MP
Dariusz Reszuta
22
Reszuta Maura
SKJ Sopot
junior
C
Finał MP
Małgorzata Reszuta
23
Rotter Alicja
AKJ Trojmiasto
junior mł.
C
Finał OOM
Agnieszka Rąbca
24
Szostak Iga
KJ Stado Ogierów St. Gdański
junior mł.
B
Finał OOM
25
Słowińska Marika
Stadnina Koni Ciekocinko
senior
B
Finał MP
26
Trawińska Alicja
BPK
junior mł.
A
Finał MP, ME
Arkadiusz Ignasiak
27
Wiczanowska Olga
KJ Pegaz Reda
junior mł.
A
Finał OOM
Agata Skólska
28
Wilska Weronika
Sopocki Klub Jeździecki
młody j.
B
medal MP
Grzegorz Psiuk
29
Winiarska Weronika
KJ Pegaz Reda
junior mł.
A
finał OOM
Łukasz Lesner
30
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
junior mł.
B
finał OOM
Grzegorz Twardowski
31
Włodkowicz Olimpia
BPK
junior
B
finał MP
32
Żygowska Zuzanna
KJ Arpav
junior
B
Finał MP
Artur Pawłowski